Ofertă Educațională

Crizantemelor 17
Buzău

Scris de Administrator

Nr.

crt.

Clasa

Diriginte

Sala

Profil

Domeniu

Specializare / calificare

1.       

IX-A

Apostol Marius

I 4

Resurse naturale şi protecţia mediului

Agricultură

Tehnician în agroturism

2.       

IX-B

Surlaru Daniela

26

Resurse naturale şi protecţia mediului

Industrie alimentară

Tehnician in industria alimentare

3.       

IX-C

Radu Maria

I 3

Servicii

Turism si alimentație

Tehnician in gastronomie

4.       

IX-D

Raducea Luiza

9

Servicii

Comerţ

Tehnician în activităţi de comerţ

5.       

IX-E profes

Anghel Stelian

MA

Tehnic

Mecanic

Mecanic Auto

6.       

IX-F profes

Negosanu Mihaela

21

Tehnic

Mecanic

Mecanic Auto

7.       

IX-G profes

Iacob Mihaela

I 2

Tehnic

Mecanic

Mecanic Agricol

8.       

IX-H profes

Gheorghe Corina

I 5

Servicii

Turism si alimentație publica

Ospătar (chelner) vânzător în unităţi de alimentaţie

9.       

X-A

Toma Elena

10

Resurse naturale şi protecţia mediului

Agricultură

Tehnician în agroturism

10.    

X-B

Barac Niculina

4

Tehnic

Electronică automatizări

Tehnician în automatizări

11.    

X-C

Neagu Floriana

A 4

Servicii

Turism şi alimentaţie

Tehnician în turism

12.    

X-D

Stroe Filofteia

24

Servicii

Comerţ

Tehnician în activităţi de comerţ

13.    

X-E

Raducanu Florica

16

Tehnic

Mecanică

Tehnician transporturi

14.    

X-F profes

Ion Stratone

23

Resurse naturale şi protecţia mediului

Agricultură

Horticultor

15.    

X-G profes

Chivu Viorel

MOT

Tehnic

Mecanic

Mecanic Auto

16.    

X-H profes

Tudor Monica

A 2

Tehnic

Mecanic

Mecanic Auto

17.    

X-I profes

Drimboceanu Ion

A 1

Tehnic

Mecanică

Lăcătuş mecanic prestări servicii

18.    

X-J profes

Stefanescu Alina

25

Servicii

Turism şi alimentaţie

Cofetar-patiser

19.    

XI-A

Sandulache Dumitru

22

Resurse naturale şi protecţia mediului

Industrie alimentară

Tehnician in industria alimentare

20.    

XI-B

Bratu Cristache

2

Resurse naturale si protectia mediului

Protectia mediului

Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului

21.    

XI-C

Barbu Octavia

A 3

Resurse naturale şi protecţia mediului

Industrie alimentară

Tehnician analize produse alimentare

22.    

XI-D

Popa Doina

7

Servicii

Comert

Tehnician in activitati de comert

23.    

XI-E

Dumitrescu Valeriu

8

Tehnic

Mecanic

Tehnician transporturi

24.    

XI-F

Tanase Gabriel

INFO 2

Tehnic

Mecanic

Tehnician transporturi

25.    

XI-G profes

Coman Mirella

A 1

Tehnic

Mecanic

Mecanic Auto

26.    

XI-H profes

Zidarescu Florin

MOT

Tehnic

Mecanic

Mecanic Auto

27.    

XI-I profes

Fratila Geanina

A 2

Tehnic

Mecanic

Mecanic Agricol

28.    

XI-J profes

Barbu Roxana

25

Servicii

Turism si alimentatie publica

Ospătar (chelner) vânzător în unităţi de alimentaţie

29.    

XII-A

Calin Mariana

I 7

Resurse naturale si protectia mediului

Agricultura

Tehnician în agricultură ecologică

30.    

XII-B

Serban Camelia

5

Resurse naturale si protectia mediului

Protectia mediului

Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului

31.    

XII-C

Popa Eliza Bibi

15

Servicii

Turism si alimentatie

Tehnician in gastronomie

32.    

XII-D

Zidarescu Iuliana

I 6

Servicii

Comert

Tehnician in activitati de comert

33.    

XII-E

Maftei Laura

3

Tehnic

Mecanic

Tehnician transporturi

34.    

XII-F

Jipescu Monica

I 1

Tehnic

Mecanic

Tehnician transporturi

35.    

I Maiștri

Anghel Cristina

MA

Maistru electromecanic auto

Transporturi

Maistru electromecanic auto